Fotogalerie » ulice

Ulice

?

?

Adamov

28. října
Bezručova
Hybešova
Josefovská
Komenského
Mírová
Nádražní
náměstí Práce
Opletalova
Sadová
Smetanovo náměstí

Bedřichovice

Hlavní
Lípová
Šlapanická

Berlin

Halenseestraße
Hardenbergstraße
Jafféstraße
Messedamm
Olympischer Platz
Unter den Linden
Wendenschloßstraße

Bílovice nad Svitavou

Fügnerovo nábřeží
Obřanská
Pod Nádražím
Těsnohlídkovo náměstí
Žižkova

Blansko

Bartošova
Bezručova
Dvorská
Gellhomova
Komenského
Masarykova
Na Milíři
Nádraží
Nádražní
náměstí Republiky
Poříčí
Seifertova
Sušilova
Svitavská
Tovární
Úvoz
Zborovecká

Boskovice

17.listopadu
Bezručova
Dukelská
Havlíčkova
Chrudichromská
kapitána Jaroše
Komenského
Mánesova
Nádražní
Otakara Kubína
Sokolská
Sušilova
Švermova

Brno

Absolonova
Adamovská
Akademická
Anenská
Antonína Procházky
Antonína Slavíka
Banskobystrická
Bartolomějská
Barvičova
Bauerova
Bedřichovická
Belcrediho
Bělohorská
Benešova
Berkova
Berkova > Srbská
Besední
Bidláky
Bílá Hora
Bítešská
Blanenská
Böhmova
Bohunická
Bohuslava Martinů
Borky
Bořetická
Bosonožské náměstí
Botanická
Boženy Němcové
Božetěchova
Brandlova
Branka
Bratislavská
Bratří Pelíšků
Brechtova
Breitcetlova
Brněnská
Břeclavská
Březinova
Bubeníčkova
Budovcova
Bulharská
Burianovo náměstí
Bystrcká
Bzenecká
Cacovice
Cejl
Cimburkova
Černého
Černohorská
Černopolní
Černovická
Černovické nábřeží
Červený kopec
Červinkova
Česká
Čichnova
D1
Dačická
Dačického
Dačického > Nováčkova
Divadelní
Divišova
Dlážděná
Dlouhá
Dlouhé Hony
Dobrovského
Dolnopolní
Domažlická
Dominikánská
Dornych
Drážní
Drčkova
Drobného
Dukelská
Dunajská
Dusíkova
Ečerova
Elišky Přemyslovny
Elplova
Ericha Roučky
Evropská
Faměrovo náměstí
Fillova
Fryčajova
Fügnerova
Gajdošova
generála Kadlece
Gorazdova
Grmelova
Gromešova
Gustava Broma
Haasova
Hády
Halasovo náměstí
Hálkova
Hanácká
Hapalova
Hasičská
Havránkova
Herčíkova
Heršpická
Heyrovského
Hladíkova
Hlavní
Hlídka
Hlinky
Hluboček
Hněvkovského
Hodonínská
Holandská
Holzova
Horácké náměstí
Horákovská
Horní
Horní Heršpice
Horova
Hořejší
Hostislavova
Hoštická
Houbalova
Hradecká
Hraničky
Hrnčířská
Hrozňatova
Hroznová
Hudcova
Husitská
Husova
Husovická
Hviezdoslavova
Hybešova
Chaloupkova
Chaloupky
Charbulova
Charvatská
Chironova
Chodská
Chopinova
Chrlické náměstí
Chrpova
Irkutská
Ivanovické náměstí
Jablonského
Jamborova
Jana Babáka
Jana Svobody
Jandáskova
Janouškova
Jarní
Jedovnická
Jemelkova
Jihlavská
Jilemnického > Vranovská
Jílkova
Jindřichova
Jiráskova
Jiříkovského
Josefy Faimonové
Joštova
Jugoslávská
Jundrovská
K Babě
K Terminálu
Kalvodova
Kamechy
Kamenice
Kamenomlýnská
Karásek
Karkulínova
Karlova
Kárníkova
Karolíny Světlé
Kaštanová
Klajdovská
Klimešova
Klobásova
Kníničská
Kobližná
Kociánka
Kohoutova
Kohoutovická
Kolejní
Koliště
Kollárova
Komenského náměstí
Konečného náměstí
Kopečná
Koperníkova
Korejská
Kořískova
Kosmova
Košťálová
Kotlanova
Kotlářská
Kounicova
Královopolská
Krásného
Kraví Hora
Kristenova
Kroftova
Křenová
Křídlovická
Křivánkovo náměstí
Křižíkova
Křížkovského
Křížová
křižovatka Trnitá x Zvonařka
Křtinská
Kšírova
Kubíčkova
Kučerova
Kulkova
Kuřimská
Kyjevská
Kytnerova
Labská
Lány
Lazaretní
Lelkova
Leonhardova
Lerchova
Lesnická
Libušina třída
Libušino údolí
Lidická
Lipová
Líšeňská
Líšeňská,Táborská
Luční
Lužánecká
Mácova
Mahenova
Makovského náměstí
Malá Klajdovka
Malinovského náměstí
Maloměřice
Marešova
Mariánské náměstí
Marie Hübnerové
Martina Kříže
Maříkova
Masarova
Masarykova
Masarykova > Nádražní
Masná
Mateří
Matlachova
Medlánecká
Mendlovo náměstí
Merhautova
Měřičkova
Měšťanská
Mezírka
Mifkova
Mikuláškovo náměstí
Mikulčická
Milady Horákové
Minská
Mlýnská
Modřická
Moravské náměstí
Moravské náměstí,Rašínova
Mostecká
Mučednická
Muchova
Na návsi
Nad Kašnou
Nad Pisárkami
Nadační
Nádražní
Nálepkova
náměstí 28. dubna
náměstí 28. října
náměstí 3. května
náměstí Karla IV.
Náměstí míru
náměstí Svobody
náměstí Svornosti
Náplavka
Návrší Svobody
Nerudova
Netroufalky
Neumannova
Neužilova
Nezamyslova
Nováčkova
Nové sady
Novobranská
Novolíšeňská
Novoměstská
Obřanská
Obvodová
Odbojářská
Okrouhlá
Okružní
Olomoucká
Ondráčkova
Ondrova
Optátova
Opuštěná
Opuštěná x Zvonařka
Ořechovská
Ořešínská
Osová
Ostravská
Ostrovačická
Otakara Ševčíka
Palackého
Palackého náměstí
Palackého tř.
Palackého třída
Palachovo náměstí
Pálavské náměstí
Páteřní
Pavlovská
Pekařská
Petra Křivky
Pionýrská
Pisárecká
Plevova
Plotní
Plynárenská
Pod Hády
Pod sídlištěm
Poděbradova
Podnikatelská
Podolská
Podruhova
Podsednická
Podstránská
Podveská
Podzimní
Polní
Porgesova
Porhajmova
Poříčí
Pratecká
Pražákova
Pražská
Preslova
Proškovo náměstí
Provazníkova
Provazníkova x Jugoslávská
Provazníkova x Merhautova
Průmyslová
Přemyslovo náměstí
Příjezdová
Příkop
Přístavní
Přívrat
Purkyňova
Rakovecká
Rašínova
Rebešovická
Reissigova
Rennenská
Renneská
Renneská třída
Revoluční
Riegrova
Ríšova
Rokytova
Rooseveltova
Roosveltova
Rosická
Rosického náměstí
Roviny
Rumiště
Rybářská
Rybnická
Řezáčova
Říčanská
Řípská
Sedláčkova
Seifertova
Selská
Scheinerova
Skácelova
Skandinávská
Skorkovského
Slaměníkova
Slámova
Slatinka
Slovákova
Slovanské náměstí
Soběšická
Sochorova
Sokolnická
Sokolova
Sportovní
Srbská
Stará Dálnice
Stará Osada
Staré náměstí
Strakatého
Střední
Studentská
Svánovského
Svatopetrská
Svatoplukova
Svitavská
Svitavská > Vranovská
Sýpka
Šámalova
Šárka
Šemberova
Šilingrovo náměstí
Šimáčkova
Šlapanická
Šmahova
Špačkova
Špilberk
Špirkova
Špitálka
Štefánikova
Štítného
Štolcova
Štouračova
Štursova
Šujanovo náměstí
Šumavská
Švédské valy
Tábor
Táborská
Technická
Terezy Novákové
Teslova
Teyschlova
Těžební
Tilhonova
Tkalcovská
Tomkovo náměstí
Topolky
Tovární
Trnitá
Trnkova
Troubská
Trtílkova
Trtlíkova
Tržní
třída Generála Píky
třída Kapitána Jaroše
Třískalova
Tumaňanova
Turistická
Tuřanka
Tuřanská
Tvrdého
Tvrdonická
U Dálnice
U Hřiště
U Luhu
U Parkové dráhy
U Penzionu
U Potoka
U smyčky
U tunýlku
U Viaduktu
U Vodárny
U zbrojnice
U Zoologické zahrady
Údolní
Uhelná
Ukrajinská
Útěchovská
Úvoz
Úzká
V Aleji
V Polích
V Rejích
V Újezdech
Václavská
Václavská > Křížová
Valchařská
Vaňkovo náměstí
Vavřinecká
Vážného
Vedlejší
Vejrostova
Veleslavínova
Veletržní
Veselá
Veslařská
Věstonická
Veveří
Vídeňská
Viniční
Vinohradská
Vlárská
Vlastimila Pecha
Vlkova
Vltavská
Vodova
Vojtova
Voříškova
Vranovská
Vyhlídalova
Vychodilova
Výpustky
Weissova
Za divadlem
Zábrdovická
Zahradníkova
Zapletalova
Zborovská
Zeiberlichova
Zelná
Zemědělská
Zimní
Zlínská
Zoologická zahrada
Zvonařka
Žabovřeská
Žarošická
Žebětínská
Žerotínovo náměstí
Žilkova
Životského
Žižkova

Břeclav

17. listopadu
Bratislavská
Břetislavova
Gen. Šimka
Hlavní
Hraničná
Hraniční
J. Palacha
Jana Palacha
Lanžhotská
Lednická
Lidická
Mládežnická
Na Valtické
nábř. Komenského
Nádražní
náměstí TGM
Obránců Míru
Pod Zámkem
sady 28. října
Slovácká
Sovadinova
Stromořadí
Stromořadní
Tovární
třída 1. Máje
Zimní stadion

Bučovice

Čsl. armády
Nádražní
Sokolovská
Sovětská

Budapest

Kálmán Imre utca
Kerepesi út
Könyves Kálmán
Országház utca

Černá Hora

Brněnská
Na Škrku
Na Ulici
nám. U Pivovaru
náměstí Míru
Svitavská

Černovice

Mariánské náměstí

Dambořice

Korábek

Dolní Bojanovice

Hlavní

Heršpice

I/54

Hlohovec

Dolní Konec

Hodonín

Brněnská
Dvořákova
Erbenova
Koupelní
Měšťanská
Národní třída
Obchodní
Purkyňova
Redlichova
Svatopluka Čecha
třída Bří Čapků
třída Dukelských hrdinů
U Cihelny
Wilsonova

Hradec Králové

?
Benešova třída
Bratří Štefanů
Brněnská
Buzulucká
Čajkovského
Československé armády
Divišova
Divišova > Československé armády
Dubinská
Dukelská třída
Dykova
Eliščino nábřeží
Gočárova třída
Hlavní
Holická
Honkova
Hořická
Hradecká
Hradečnice
Ignáta Hermana
Ignáta Herrmanna
Jana Masaryka
K Hvězdárně
Kalendova
Karla IV
Karla IV.
Kladská
Komenského
Koutníkova
Kutnohorská
Labská kotlina
Letiště
Lhotecká
Librantická
Lipová
Malšovická
Masarykovo náměstí
Milady Horákové
Moravský most
Mostecká
Myslivečkova
Mýtská
Na Dráhách
Na Dubech
Na Okrouhlíku
Na Rybárně
Nádražmí
Nádražní
Náhon
náměstí 28. října
náměstí 28.řijna
náměstí 5. května
náměstí Svobody
Nemocnice
Nezvalova
Palachova
Pardubická
Partyzánská
Pilnáčkova
Plácelova
Pospíšilova
Pouchovská
Pražská
Pražská třída
Pražský most
Předměřická
Puškinova
Riegrovo nám.
Riegrovo náměstí
S. K. Neumanna
S.K. Neumanna
S.K.Neumanna
Sekaninova
Severní
Sladkovského
Smetanovo nábřeží
Sokolovská
Sokolská
Spořilovská
Střelecká
Stříbrná
Svatováclavské nám.
Svatováclavské náměstí
Štefánikova
Štefcova
třída E. Beneše
třída Edvarda Beneše
třída Karla IV.
třída SNP
Tyršův most
U Plováren
Ulrichovo náměstí
Úprkova
v Lipkách
Vážní
Velká
Velké náměstí
Vlčkovická
Wonkova
Zborovská
Zelená

Hrádek

II/474
Janovská
Náměstí 8. května
Rokycanská

Hrušky

Břeclavská

Hrušovany nad Jevišovkou

Nádražní

Hrušovany u Brna

Nádražní
Tyršova

Hustopeče

Bratislavská
Havlíčkova
Nádražní
ul. Brněnská

Iași

Bulevardul Poitiers
Bulevardul Primăverii
Bulevardul Tudor Vladimirescu
Piata Mihai Eminescu
Piața Palat
Rond Podu Ros

Ivančice

?
I/152
Krumlovská
Novohorská
Padochovská
Tesařovo náměstí
Tomáše Procházky

Ivano-Frankivsk

Horbachevsʹkoho
Vasylia Stusa
Тролейбусна

Jablonec nad Nisou

5. května
Anenské náměstí
Belgická
Budovatelů
Československé armády
Dolní náměstí
Hasičská
Horní náměstí
Chelčického
I/14
Kamenná
Korejská
Liberecká
Lidická
Lipanská
Luční
Maršovická
Masná
Mírové náměstí
Mostecká
Nádražní
Nová Pražská
Novoveská
Palackého
Pasecké náměstí
Podhorská
Poštovní
Pražská
Prosečská
Průběžná
Resslova
Rychnovská
Rýnovická
Sadová
Skřivánčí
Smetanova
Souběžná
Soukenná
Střelecká
Svatopluka Čecha
Tržní
U Balvanu
U lávky
U Nisy
U Přehrady
U stadionu
U Šamotky
U Zastávky
U Zeleného stromu
V Aleji
Vítězslava Nezvala
Vysoká
Za Říčkou
Za Tratí
Želivského

Jaroslavice

náměstí

Jedovnice

Brněnská
Havlíčkovo náměstí
Palackého

Jevíčko

Brněnská
Olomoucká
Palackého náměstí

Jihlava

17. listopadu
Benešova
Brněnská
Brněská
Brtnická
Březinovy sady
Divadelní
Dvořákova
Fritzova
Havlíčkova
Hradební
Humpolecká
Jiráskova
Komenského
Křížová
Lidická Kolonie
Mahlerova
Masarykovo nám.
Masarykovo náměstí
Masarykovo náměstí.
Mlýnská
Na cvičišti
Na Dolech
Nad Přejezdem
Náhorní
Náměstí Svobody
Okrajová
Okružní
Pávovská
Pod Rozhlednou
Pražská
Rantířovská
Romana Havelky
S.K. Neumanna
Seifertova
Slavíčkova
Sokolovská
Telečská
Tolstého
třída Legionářů
Tyršova
U Cvičiště
U Městského nádraží
Vrchlického
Zborovská
Znojemská
Znojemská > Hradební
Žižkova

Khryplyn

Avtolyvmashivska

Klobouky u Brna

Brněnská
Nádražní
náměstí Míru
Vinařská
Wurmova
Zahradní

Kobylnice

Na návsi
Sokolnická
Táborská

Komořany

II/430

Kroměříž

Hanácké náměstí
Hulínská
Husovo náměstí
Chropyňská
Kaplanova
Kojetínská
Malý Val
Milíčovo náměstí
most Karla Rajnocha
Nádražní
Pilařova
Skopalíkova
Stavbařů
Stoličkova
Švabinského nábřeží
Tovačovského
třída 1. máje
Wolkerova

Křtiny

Adamovská

Kunštát

náměstí Krále Jiřího
Palackého

Kuřim

Blanenská
Blansko
Nádražní
Tyršova

Kyjov

Jiráskova
Kollárova
Nerudova
Pod Kohoutkem
Strážovská
Vlkošská

Laa an der Thaya

Am Ostbahnhof
Staatsbahnstraße
Stadtplatz
Thermenallee

Lanžhot

náměstí

Lednice

21. dubna
Mikulovská
Slovácká
Zámecké náměstí

Lelekovice

Hlavní

Letovice

Česká
Masarykovo náměstí
Nádražní
Pražská

Liberec

1. máje
28. října
5. května
8. března
A. Cihláře
Alšova
Americká
Bedřichovská
Bendlova
Blažkova
Boženy Němcové
Broumovská
Brožíkova
Březinova
Budyšínská
Cihlářova
Čechova
Červeného
Česká
České Mládeže
Děvínská
Dlouhomostecká
Dobiášova
Dopravní
Doubská
Dr. Milady Horákové
Dr.Milady Horákové
Durichova
Durychova
Dvorská
Felberova
Fibichova
Fügnerova
Generála Svobody
Gorkého
Gutenbergova
Hanychovská
Hejnická
Heyrovského
Hlávkova
Hodkovická
Holečkova
Horská
Hrubínova
Husova
Chrastavská
I/14
I/35
III/2784
Jablonecká
Jánská
Jeronýmova
Ještědská
Jizerská
Jungmannova
K Bauhausu
K Rokli
K Sportovnímu Areálu
Kamenická
Karlovská
Kateřinská
Kladenská
Klášterní
Klostermannova
Komenského
Košická
Krejčího
Křepelčí
Křižíkova
Kubelíkova
Kunratická
Lesní
Letná
Lidové sady
Lipová
Londýnská
Lounská
Lučanská
Lukášovská
Máchova
Májová
Malé náměstí
Mařanova
Masarykova
Masarykova > Riegrova
Melantrichova
Mimoňská
Mlýnská
Moskevská
Mostecká
Mrštíkova
Na Bídě
Na Františku
Na Hradbách
Na Pláni
Na Rybníčku
Na Žižkově
Nad Školou
Náchodská
Nákladní
Nám. Dr. E. Beneše
Náměstí Dr. E. Beneše
náměstí F.X.Šaldy
Náměstí Míru
Nitranská
Nová
Obchodní
Olbrachtova
Ořechová
Ostašovská
Palachova
Partyzánská
Pastýřská
Plátenická
Pobočná
Pod Skalkou
Pod Vodárnou
Polní
Poštovní náměstí
Proboštská
Průmyslová
Puškinova
Revoluční
Riegrova
Rochlická
Rovná
Rudolfovská
Rumjancevova
Rumunská
Ruprechtická
Rynoltická
Sklářská
Slovanská
Sokolovské náměstí
Sokolská
Soukenné náměstí
Sousedská
Sovova
Stará Ještědská
Svárovská
Svobody
Šaldovo náměstí
Široká třída
Štefánikovo náměstí
Šumavská
Švédská
Švermova
Táborská
Tanvaldská
Tatranská
Tolstého
Tržní náměstí
Tyršova
U Jezu
U Krematoria
U Močálu
U Nisy
U Sila
U Sirotčince
U slunečních lázní
Úvozní
Valdštějnská
Vaňurova
Věkova
Vilová
Vítězná
Vratislavická
Vrchlického
Výletní
Wolkerova
Zámecké náměstí
Zhořelecká
Zvolenská
Žitavská

Lomnice

náměstí Palackého

Lysice

Horní náměstí
I/43
Komenského

Mikulov

22. dubna
28.října
Dukelská
Jiráskova
Nádražní
Piaristů
Republikánské obrany
Valtická
Žižkova

Miroslav

Brněnská
Kostelní
Zámecká

Modřice

?
Brněnská
Evropská
Chrlická
Masarykova
Nádražní
Splaviska
U Dálnice
U Jezu
U Parkové dráhy
Vídeňská

Moravany

Hlavní
U nádraží

Moravský Krumlov

Dvořákova
Ivančická
Nádražní
náměstí TGM
Okružní
Pionýrská
U Mostu
U Nádraží
Zámecká

Mutěnice

Brněnská
Dubňanská
Nádražní
Nová
Slovácká
Vinařská

Mykytyntsi

Yunosti

Neslovice

Hlavní

Nížkovice

Josefa Ryšánka

Olbramovice

I/3
Olbramovice

Olomouc

?
1. Máje
17. listopadu
8. května
8.Května
Aksamitova
Brněnská
Denisova
Dobrovského
Dolní Hejčínská
Dolní Novosadská
Dvorského
Edisonova
Fibichova
Hamerská
Havlíčkova
Hněvotínská
Holická
Horní náměstí
Hraniční
Husova
Hybešova
I. P. Pavlova
Jablonského
Jeremenkova
Jeremenkova > třída Kosmonautů
Jungmannova
Kafkova
Kavaleristů
Kmochova
Kopecká
Kosmonautů
Koželužská
Křižíkova
křižovatka Trocnovská - Purkyňova
křižovatka Trocnovská x Purkyňova
Kyselovská
Ladova
Lazecká
Legionářská
Libušina
Lidická
Lipenská
Litovelská
Marie Pujmanové
Masarykova tř.
Masarykova třída
Masarykova třída > Jeremenkova
Na Letné
Na Střelnici
Na Vlčinci
nám. Národních hrdinů
Náměstí Hrdinů
náměstí Národních Hrdinů
náměstí Republiky
náves Svobody
Okružní
Ostravská
Palackého
Pasteurova
Pavlovická
Polská
Pražská
Průmyslová
Přemysla Oráče
Radíkovská
Rolsberská
Rooseveltova
Řepčínská
Selské náměstí
Schweitzerova
Sladkovského
Sladovní
Sokolovská
Sokolská
Střední novosadská / Slavonínská
Stupkova
Svatoplukova
Svobody
Svolinského
Svornosti
Šlechtitelů
Štěpánovské
Táborská
Tovární
Trocnovská
tř. Kosmonautů
tř. Míru
Tř. Svobody
tř. Svornosti
třída Kosmonautů
třída Míru
třída Svobody
Týnecká
U Botanické zahrady
U Hradiska
U Husova sboru
U Panelárny
U Podjezdu
U Reálky
U Sportovní haly
ul.Foerstrova.Třída Míru
ul.Hněvotínská
ul.Okružní
Velkomoravská
Wolkerova
Zámečnická
Zikova
Žižkova
Žižkovo náměstí

Omice

Tetčická

Ořechov

Jeřábkova
Kyselkova

Oslavany

Nádražní
Padochovská

Ostopovice

Boženy Němcové
Nová
Osvobození

Ostrava

?
1. československého armádního sboru
1. května
1. Máje
17 Listopadu
17. listopadu
17.listopadu
26. dubna
28. října
28.řijna
30. dubna
30.dubna
Alšovo náměstí
Antošovická
Aviatiků
Balbínova
Bártova
Bedřicha Nikodéma
Betonářská
Bílovecká
Blanická
Bohumínská
Brandlova
Cingrova
Čapkova
Černá louka
Českobratrská
Československé Armády
ČS Armády
Čs. Armády
Čujkovova
Dědičná
Dolní
Dr. Malého x Na Jízdárně
Dr. Martínka
Dr. Slabihoudka
Duhová
Francouzská
Fričova
Hasičská
Heřmanická
Hladnovská
Hlavní třída
Hlučínská
Horní
Hornopolní
Hrabovská
Hrušovská
Janáčkova
Jurečkova
K Dvojhalí
K Myslivně
K Planetáriu
K Trojhalí
Karvinská
Ke Karolíně
Klimkovická
Klostermannova
Koblovská
Koněvova
Košická
Krásnopolská
Krmelínská
Křivá
Křižíkova
křižovataka Nádražní x Českobratrská
Kyjovická
Lihovarská
Ľudovíta Štúra
Ludvíkova
Mannesmannova
Mariánské náměstí
Mariánskohorská
Martinovská
Michálkovice - U Lékárny
Michalkovická
Mírová
Mírové náměstí
Místecká
Mitrovická
Mongolská
most Miloše Sýkory
Muglinovská
Na Jánské
Na Jízdárně
Na Josefské
Na Karolině
Na Obvodu
Na Rovince
Na Smyčce
Nábřeží Svazu protifašistických bojovník
Nad Porubkou
Nad Úvozem
Nádažní
Nádražní
Náměstí J. Gagarina
náměstí republiky
Nemocniční
Novinářská
Novoveská
odbočuje z Nádražní do Muglinovské
Odboje
Opavská
Orlovská
Ostravská
Palackého
Palkovského
Paskovská
Pavlovova
Peterkova
Pivovarská
Plynární
Plzeňská
Počáteční
Pod Bažanticí
Pod Landekem
Polská
Porážková
Poruba
Porubská
Poštulkova
Prodloužená
Prokešovo nám.
Prokešovo náměstí
Proskovická
Provozní
Průběžná
Průmyslová
Pustkovecká
Radvanická
Rodinná
Rudná
Ruská
Rychvaldská
Sjízdná
Skladištní
Slavíková
Slívova
Smetanovo náměstí
Sokola Tůmy
Sokolovská
Sokolská
Sokolská > 28. října
Sokolská Třída
Spojovací
Stará cesta
Starobělská
Stromovka
Studenská
Studentská
Suchardova
Svinovská
Svornosti
Šenovská
Šmídova
Španielova
Štramberská
Technologická
Těšínská
Třebovická
U Boříka
U Hrůbků
U Kaple
U Nádraží
U Studia
U Vozovny
U Zámečku
ul. K Zyfu
Valchařská
Varenská
Vítkovická
Vratimovská
Vřesinská
Výstavní
Výšk
Výškovice
Výškovická
Watova
Závodní
Zlepšovatelů

Ostrovačice

Žebětínská

Otnice

Dědina

Pardubice

?
17. listopadu
17.listopadu
Bartoňova
Bělehradská
Blahoutova
Bohdanečská
Bubeníkova
Dašická
Dubinská
Fáblovka
generála Svobody
Gorkého
Hlaváčova
Holandská
Hostovická
Hradecká
Hradecká > Sukova
Hradišťská
Hůrka
Husova
Chrudimská
I/36
Jahnova
Jana Palacha
Jana Zajíce
Jiráskova
Jiřího Potůčka
Josefa Janáčka
K Polabinám
K Vápence
Kapitána Bartoše
Karla IV.
Karla Šípka
Kosmonautů
Kpt. Bartoše
kpt. Jaroše
Kunětická
Kyjevská
Labská
Lexova
Marie Majerové
Masarykovo náměstí
Masarykovo náměstí x Sukova tř.
Na Drážce
Na Spravedlnosti
Na Vrškách
nábřeží Závodu Míru
Nádražní
náměstí Dukelských hrdinů
náměstí Jana Pernera
Náměstí Republiky
Okrajová
Ostřešanská
Palackého
Palackého třída
Pištorova
Pod Břízkami
Pod Zámkem
Poděbradská
Pražská
Prokopův most
Průmyslová
Rokycanova
S. K. Neumanna
S.K.Neumanna
Sakařova
Semtínská
Sezemická
Smetanovo náměstí
Staročernská
Studentská
Sukova
Sukova > Masarykovo náměstí
Sukova tř. x Masarykovo náměstí
Sukova třída
Svobody
Štefánikova
Štrossova
Teplého
Tnovská
Trnovská
třída Míru
U Panasonicu
U Stadionu
ul. Kpt. Bartoše
Věry Junkové
Zborovské náměstí

Pavlov

23. dubna

Plzeň

Ke Sv. Jiří
17. listopadu
28. října
alej Svobody
Americká
Americká > Prokopova
Americká > Šumavská
Ameriská
Anglické nábřeží
Anglické nábřeží > Kopeckého sady
Barrandova
Bolevecká
Bolevecká náves
Borová
Borská
Borská / Koperníkova
Borská > Emilova
Borská > Koperníkova
Boženy Němcové > Karlovarská
Brožíkova
Břeňkova
Cukrovarská
Cvokařská
Částkova
Částkova > Lobezská
Černická
Červencová
Červenohrádecká
České údolí
Denisovo nábřeží
Dlážděná
Dlouhá
Dobrovského
Dobřanská
Domažlická
Dominikánská
Dopravní
Doubravecká
Doudlevecká
Dvořákova
Edvarda Beneše
Emila Škody
Emilova
Fialková
Folmavská
Francouzská
Francouzská třída
Františkánská
Gerská
Goethova
Guldenerova
Guldenerova > Plzenecká
Habrmannova
Habrová
Hálkova
Heyrovského
Hlavní
Hornopolní
Hrádecká
Hrádecká > Zábělská
Husova
Husovo náměstí
Chebská
Chebská > Prvomájová
Chrástecká
Chválenická
Jasanová
Jasmínová
Jateční
Javorová
Jiráskova
Jiráskovo náměstí
Jízdecká
K Cihelnám
K Cihelnám > Štefánikova
K Černicím
K Doudlevcům
K Jezu
K Papírně
K Plzenci
K Prokopávce
K Sinoru
K Sokolovně
K Starým valům
K Točně
K uličce
Kaplířova
Karla Steinera
Karlovarská
Kaznějovská
Ke Karlovu
Ke Kolešovce
Ke Sv. Jiří
Klatovská
Klatovská / Americká
Klatovská / U Borského parku
Klatovská / V Bezovce
Klatovská třída
Klicperova
Komenského
Komenského > Lidická
Kopeckého sady
Kopeckého sady / Goethova
Koperníkova
Koperníkova / Borská
Koperníkova > Borská
Korandova
Korandova / Hálkova
Koterovská
Koterovská / Barrandova
Koterovská / Železniční
Koterovská > Jasmínová
Koterovská > Slovanská alej
Koterovská > Železniční
Koterovská náves
Kotíkovská
Kotkova
Kralovická
Krašovská
Krašovská > Toužimská
Křimická
Křižíkovy sady
Lábkova
Letkovská
Libušínská
Lidická
Lidická / Karlovarská
Lidická > Mozartova
Liliová
Línská
Lobezská
Lobezská / Sušická
Lobezská / U Prazdroje
Lobezská > Sušická
Lobezská > Železniční
Lochotínská
Macháčkova
Máchova
Malesická náves
Malická
Malostranská
Malostranská > náměstí Milady Horákové
Malý Bolevec
Mánesova
Masarykova
Mezi Podjezdy
Mezi Stadiony
Mikulášská
Mikulášská > Americká > Šumvavská
Mikulášská > Sirková
Mikulášské náměstí
Mikulášské náměstí / Slovanská
Mlýnská
Mohylová
most U Jána
Mostní
Mozartova
Na Dlouhých
Na Dlouhých / Borová
Na Hradčanech
Na Hvězdě
Na Chmelnicích
Na Lipce
Na Lopatárně
Na Nivách
Na Pile
Na Pomezení
Na Pomezí
Na Pomezí > Borská
Na Roudné
Na Rychtě
Na sklárně
Na Stráních
Na střílně
Na Výspě
Na Výspě > Domažlická
Nad Koupalištěm
Nad Úhlavou
Nádražní
Nákupní
nám. Milady Horákové
náměstí Českých bratří
Náměstí Emila Škody
náměstí Emila Škody > Tylova
náměstí Generála Píky
náměstí Milady Horákové
náměstí Míru
náměstí Republiky
Němejcova
Nemocniční
Nepomucká
Nepomucká třída
Novoveská
Nýřanská
Nýřanská > Kaznějovská
Obchodní
Okounová
Orlík
Otýlie Beníškové
Palackého
Palackého > Prešovská
Palackého náměstí
Pallova
Papírenská
Papírnická
Pařížská
Pěnkavova
Petřínská
Písecká
Plaská
Plaská > Nýřanská
Plzenecká
Plzenecká > Lobezská
Plzeňská cesta
Pod Chalupami
Pod Skalou
Pod Stráží
Pod Sylvánem
Pod Vinicemi
Pod Vrchem
Pode Dvory
Poděbradova
Podnikatelská
Popelnicová
Popelnicová > Radiová
Pražská
Presslova
Prešovská
Prokopova
Prokopova / Goethova
Prokopova > Doudlevecká
Prosincová
Prosincová > Za Rybárnou
Prostřední
Průkopníků
Průmyslová
Prvomájová
Přemyslova
Přeštická
Radčická
Rádiová
Radiová / Třešňová
Radiová > Mohylová
Radyňská
regensburská
Republikánská
Revoluční
Révová
Révová > Zborovská
Rokycanská
Rokycanská > Masarykova
Rolnické nábřeží
Rolnické náměstí
Rooseveltova
Rooslveltova
Rubešova
Ruská
sad Františka Brožíka
sady Pětatřicátníků
sady Pětatřicátníků / Palackého náměstí
sady Pětatřicátníků > most Generála Patt
sady Pětatřicátníků > Prešovská
Samaritská
Sedláčkova
Sirkova
Sirková > Americká
Sirková > Mikulášská
Sirková > Šumavská
Skladová
Skrétova
Skupova
Skvrňanská
Sladkovského
Sladkovského > Radyňská
Slezská
Slovanská
Slovanská > Sladkovského
Slovanská alej
Slovanská alej / Skladová
Slovanská alej > Skladová
Smetanovy sady
Smrková
Sokolovská
Sokolská
Solní
Solní / sady Pětatřicátníků
Staniční
Staroveská
Stavbařská
Stříbrská
Studentská
Sukova
Sulkovská
Sušická
Školní
Škroupova
Štefánikova
Štefánikovo náměstí
Štruncovy sady
Šumavská
Šumavská > Lobezská
Táborská
Tachovská
Terezie Brzkové
Teslova
Těšínská
Thámova
Toužimská
Truhlářská
Třebízského
Třešňová
Tylova
Tylova / Korandova
Tylova > Americká
Tyršova
U Borského parku
U Borského parku > Klatovská
U Borského parku > Skupova
U Letiště
U Mlýna
U náhonu
U Nové Hospody
U Nové Hospody / Folmavská
U Panasonicu
U Panasoniku
U Panského dvora
U Planetária
U Prazdroje
U Stezky
U Trati
U Trati / Prokopova
U Trati > Borská
U Trati > Mikulášská
U Trati > Železniční
U Velkého rybníka
U Zvonu
U Zvonu / Pražská
ul. Palackého
ul. Radyňská
Úněšovská
Univerzitní
Úslavská
V Bezovce
V Brance
V Hliníku
V Malé Doubravce
V Podhájí
V Radčicích
Vejprnická
Velenická
Vesnická
Vesnická > Červenohrádecká
Větrná
Vinohradská
Vlkýšská náves
Vochovská
Vojanova
Vojanova / Regensburská
Vrbovecká
Vřesová
Wenzigova
Za Rybárnou
Zábělská
Zábělská > Hrádecká
Zahradní
Zámecká
Zámecké náměstí
Zářijová
Zářijová > Červencová
Zborovská
Zborovská > Mostní
Zbrojnická
Znojemská
Železniční
Železniční / Lobezská
Železniční > Koterovská
Železniční > Lobezská
Železniční > U Trati

Pohořelice

Komenského
Lidická
Loděnická
nám. Svobody
Znojemská

Polná

Boženy Němcové

Popůvky

Chaloupky
Jihlavská
Rosická
Vintrovna

Pozořice

Holubická
Hostěnická
Ke Koupališti
Kovalovická
Malé Lipky
Na Městečku
Nová
Pod Kostelem
U Školy
Úvoz
V Zámku
Velké Lipky

Prace

K Mohyle míru
Kobylnická
Ponětovská
Za Humny

Praha

?
17. listopadu
28. pluku
5. května
Albíny Hochové
Anděl
Ankarská
Antala Staška
Antala Staška x Na Strži
Antonínská
Apolinářská
Argentinská
Archimedova
Armády
Atletická
Aviatická
Badeniho
Bakovská
Bártlova
Bartůňkova
Basilejské náměstí
Bavorská
Bečovská
Beladova
Bělehradská
Bělehradská ul.
Bellova
Bělocerkevská
Bělohorská
Bělomlýnská
Běluňská
Bělušická
Benešovská
Beranových
Biskupská
Blanická
Blažimská
Bohdalecká
Bohdanečská
Bohnická
Boloňská
Bolzanova
Bondyho
Bořetická
Božanovská
Boženy Němcové
Branická
Branišovská
Brněnská
Bronzová
Broumarská
Broumovská
Bryksova
Březiněveská
Bubenské nábřeží
Budějovická
Budovatelská
Bucharova
Bulovka
Bystrá
Cementářská
Cíglerova
Císařský ostrov
Ctiradova
Cukrovarnická
Cukrovarská
Čechův most
Čentická
Černokostelecká
Černošická
Červeňanského
Českobrodská
Českomoravská
Československého exilu
Čiklova
Čimelická
Čimická
Čistovická
Čuprova
D10
Ďáblická
Dalejská
Davídkova
Děčínská
Dejvická
Děkanská vinice I
Dělnická
Diskařská
Divoká Šárka
Dlabačov
Dlážděná
Dlouhá
Do Klukovic
Do Říčan
Do Vozovny
Dobronická
Dolejškova
Dolina
Dolnočernošická
Dolnocholupická
Dolnoměcholupská
Donovalská
Dopravní
Dostihová
Doupovská
Drnovská
Dřevčická
Dubnova
Dukelských Hrdinů
Durychova
Dvorecké náměstí
Dvořákovo nábřeží
Elišky Přemyslovny
Engelmüllerova
Evropská
Evropská ul.
F. V. Veselého
Fajtlova
Formanská
Francouzská
Františka Diviše
Freyova
Gdaňská
Generála Píky
Generála Šišky
Habrová
Havlíčkova
Helsinská
Heyrovského náměstí
Hládkov
Hlavkův most
Hlavní
Hlubočepská
Horňátecká
Hornocholupická
Hornoměcholupská
Hornopočernická
Horoměřická
Hostivická
Hradčanské náměstí
Hrazanská
Hrdlořezská
Hrozenkovská
Hrozenkovsová
Hřenská
Husitská
Hvězdova
Hviezdoslavova
Hybernská
Chilská
Chlumecká
Chlumecká > Kolbenova
Chodecká
Chodovská
Chotkova
Chotkova > Pod Bruskou
Chvalkovická
Chvalská
Chýnovská
Internacionální
Italská
Izraelská
Jabloňová
Jáchymovská
Jalodvorská
Jamská
Jana Želivského
Jandova
Jaromírova
Jateční
Ječná
Jelení
Jelení > Keplerova
Jeremiášova
Jeřická
Jesenická
Jičínská
Jilemnická
Jindřišská
Jiráskovo náměstí
Jiráskův most
Jiřího ze Vtelna
Jivanská
Jižní spojka
Jordánská
Jugoslávská
Jugoslávských partizánů
Jugoslávských partyzánů
Jurkovičova
K Barrandovu
K Běchovicům
K Bohnicím
K Botiči
K Cihelně
K Dálnici
K Dubečku
K Holyni
K Horkám
K Horoměřicům
K Hrnčířům
K Labeškám
K Letišti
K Libuši
K Lipanům
K Měcholupům
K Nádraží
K Nedvězí
K Netlukám
K Otočce
K Padesátníku
K Pazderkám
K Peluňku
K Podjezdu
K Pramenu
K Přehradám
K Radonicům
K Řeporyjím
K Říčanům
K sídlišti
K Šeberáku
K Šeberovu
K Tuchoměřicům
K Viaduktu
K Vidouli
K Vltavě
K Výzkumným ústavům
K Zadní Kopanině
K Žižkovu
Kamelitská
Kamýcká
Kaplanova
Kaprova
Karlínské náměstí
Karlovarská
Karlovo náměstí
Karmelitská
Karosářská
Kašperská
Kavkazská
Kbelská
Ke Garážím
Ke Goniu
Ke Kablu
Ke Klíčovu
Ke Kopanině
Ke Kotlářce
Ke Krči
Ke Kříži
Ke Křížkám
Ke Sklárně
Ke Slivenci
Ke Smíchovu
Ke Stáčírně
Ke Stadionu
Ke Stírce
Ke Štvanici
Keplerova
Khodlova
Kladenská
Klánovická
Klapkova
Klárov
Klárov x Mánesův most
Klíčova
Klíčovská
Kloboučnická
Kodaňská
Kokořínská
Kolbenova
Kolocova
Komárovská
Komořanská
Komuinardů
Komunardů
Koněvova
Konstantinova
Korandova
Korunní
Korunovační
Kosořská
Kostelecká
Koulova
Kovářova
Křesomyslova
Kříženeckého náměstí
Křižíkova
Křížová
křižovatka Havlíčkova x Na Florenci
křižovatka Průběžná x V Olšinách
křižovatka ulic Za Podjezdem x Albíny Ho
Křižovnická
Křižovnické náměstí
Kubánské náměstí
Kukulova
Kunratická spojka
Kutnohorská
Květnového povstání
Květnového vítězství
Kyselova
Kyslíková
Lamačova
Lannova
Lazarská
Lednická
Legerova
Lešanská
Letenská
Letenské náměstí
Letenský tunel
Letňanská
Letohradská
Lhotecká
Libeňský most
Libocká
Libošovická
Libušská
Lidická
Lidického
Limuszká
Limuzská
Lindavská
Lipové náměstí
Lipská
Lisabonská
Listova
Litochlebské náměstí
Lodžská
Lomnická
Loretánská
Loretánské náměstí
Lovosická
Lupenická
Lužná
Lysinská
Magdalény Rettigové
Makovského
Malešická
Malostranské náměstí
Mánesův most
Mariánské hradby
Mariánské náměstí
Marie Podvalové
Masarykovo nábřeží
Masná
Maškova
Mazurská
Melantrichova
Městská
Meteorologická
Mezi Vodami
Mezitraťová
Michelská
Milady Horákové
Milánská
Milevská
Milíčova
Minská
Mírová
Mírového hnutí
Mladoboleslavská
Mladých Běchovic
Modřanská
Mokřanská
Morávkova
Morušová
Moskevská
most Legíí
Mukařovského
Musílkova
Mysbekova
Myslbekova
Myslíkova
Na Baních
Na Betonce
Na Bojišti
Na Děkance
Na Florenci
Na Hlavní
Na Hroudě
Na Hřebenech II
Na Hupech
Na Hůrce
Na Hvězdárně
Na Hvězdrárně
Na Chodovci
Na Jezerce
Na Julisce
Na Klaudiánce
Na Knížecí
Na Konvářce
Na Louži
Na Mlejnku
Na Moráni
Na obrátce
Na Ořechovce
Na Padesátém
Na Pankráci
Na Petřinách
Na Pískách
Na Pokraji
Na Poříčí
Na příkopě
Na Radosti
Na Slupi
Na Staré silnici
Na Stráži
Na Šabatce
Na Šmukýřce
Na Špejcharu
Na Tržišti
Na Valech
Na Vápence
Na Veselí
Na Vinobraní
Na Zámecké
Na Zlaté
Na Zlíchově
Na Žertvách
Na Žertvách > Zenklova
nábřeží Edvarda Beneše
nabřeží Kapitána Jaroše
nábřeží kpt. Jaroše
Nad Olšinami
Nad Primaskou
Nad Štolou
Nad Vinným potokem
Nad Vodovodem
Nad Vršovickou horou
Nad Vršovskou horou
Nad Závěrkou
Nad Zlíchovem
Nádražní
Náchodská
Nákupní
náměstí Antonína Pecáka
náměstí Bohumila Hrabala
náměstí Bořislavka
náměstí Bratří Synků
Náměstí Hrdinů
náměstí I. P. Pavlova
náměstí Jana Palacha
náměstí Jiřího z Lobkovic
náměstí Jiřího z Poděbrad
náměstí Jiřío z Poděbrad
náměstí Kinských
náměstí Miloše Formana
Náměstí Míru
náměstí Na Stráži
náměstí OSN
náměstí Osvoboditelů
náměstí Padlých
náměstí Prezidenta Masaryka
Náměstí Republiky
náměstí U Orionky
náměstí W. Churchilla
Národní
Národních hrdinů
Nárožní
Násirovo náměstí
Naskové
Nová Povltavská
Novobohdalecká
Novoborská
Novodvorská
Novolhotská
Novopacká
Novopetrovická
Novosibiřská
Novosibřinská
Novozámecká
Nuselská
Nuselský most
Nymburská
Obchodní náměstí
Ocelářská
Ocelkova
Oistrachova
Olbrachtova
Olšanská
Omladinářů
Opálkova
Opatovská
Opletalova
Ostrčilovo náměstí
Ostrovského
Otakarova
Otěšínská
Ovenecká
Ovocný trh
Palackého most
Palackého náměstí
Palmovka
Panelová
Pankrácké nám.
Pankrácké náměstí
park Stromovka
Parléřova
Partyzánská
Pařížská
Paškova
Pátkova
Patočkova
Perlová
Peroutkova
Petrohradská
Petrské náměstí
Pikovická
Pilovská
Pilská
Plukovníka Mráze
Plynární
Plzeňská
Počernická
Pod Bohdalcem I
Pod Bruskou
Pod Děvínem
Pod Haltýřem
Pod Hrachovkou
Pod Chodovem
Pod Jankovem
Pod Kaštany
Pod Krejcárkem
Pod Kulturním domem
Pod Lisem
Pod Plynojemem
Pod Sídlištěm
Pod Soutratím
Pod Stadiony
Pod Stárkou
Pod Šancemi
Pod Výtopnou
Pod Židovskými hřbitovy
Podbabská
Poděbradská
Podle Kačerova
Podnikatelská
Podolská
Podolské nábřeží
Pohořelec
Polabská
Polesná
Povltavská
Práčská
Pražačka
Pražská
Pražský okruh
Prelátská
Primátorská
Prosecká
Prosecká > Čuprova
provizorní komunikace na Letenské pláni
Průběžná
Průmyslová
Prvního pluku
Přátelství
Před Tratí
Předmostí Libeňského mostu
Přespolní
Přetlucká
Pujmanové
Pyšelská
R1
R10
Rabakovská
Radlická
Radošovická
Rašínovo nábřeží
Ratibořická
Reinerova
Resslova
Revoluce
Revoluční
Revoluční ul.
Roentgenova
Rohanské nábřeží
Ronkova
Roztocká
Roztylská
Rožmberská
Ruská
Ruzyňská
Ryšavého
Řásnovka
Řeporyjská
Řeporyjské náměstí
Řevnická
Říčanská
Sádky
Sárská
Sazečská
Sdružení
Seiferova
Seifertova
Semilská
Senovážné náměstí
Severní I
Severovýchodní I
Schengenská
Schoellerova
Sibeliova
Sibiřské náměstí
Sicherova
Skandinávská
Sklenská
Slámova
Slánská
Slatinská
Slatinská > K rukavičkárně
Slavětínská
Slavínského
Slévačská
Sliačská
Služeb
Smetanovo nábřeží
Smetanovo nébřeží
Smíchovská
Sokolovská
Sokolská
Soudní
Spálená
Spiritka
Spodní
spojka mezi ul. Na Baních a Strakonickou
Spojovací
Spořická
Stamicova
Starodubečská
Starochuchelská
Staroklánovická
Starokolínská
Staroměstské náměstí
Starostrašnická
Staroújezdská
Stochovská
Strahovský tunel
Strakonická
Strojírenská
Strossmayerovo náměstí
Stroupežnického
Střelničná
Střešovická
Suchdolská
Sulická
Svatovítská
Svobodova
Svobodova/Rašínovo nábřeží
Svojšovická
Šaldova
Šalounova
Šárecká
Šenovská
Šermířská
Šímova
Široká
Škrétova
Šlechtitelská
Šolínova
Štefánikova
Štefánikův most
Štěchovická
Štěrboholská
Štěrboholská spojka
Štrossmayerovo námměstí
Štúrova
Štychova
Šultysova
Švábky
Švehlova
Táboritská
Taborská
Tálinská
Taussigova
Technologická
Teplická
Těšnov
Thákurova
Thomayerova
Tlumačovská
Tomanova
Tomíčkova
Topolová
Toužimská
Trabantská
Tréglova
Trní
Trocnovská
Trojická
Trojská
Truhlářská
Tuchoměřická
Tupolevova
Turistická
Türkova
U boroviček
U Bruských kasáren > Pod Bruskou
U Brusnice
U Bulhara
U Dívčích hradů
U Domu služeb
U Hráze
U Hvězdy
U Chodovského hřbitova
U Kabelovny
U Kamýku
U Kostela
U Krčské vodárny
U Kunratického lesa
U Lanové dráhy
U Lázeňky
U Lesíka
U Mlýna
U Modré školy
U Náhonu
U Nákladového nádraží
U Nemocnice
U Nikolajky
U Obecního domu
U papírny
U Parkánu
U Parku
U Plynárny
U Řempa
U Seřadiště
U Silnice
U Slavie
U Soutoku
U starého nádraží
U Stavoservisu
U Tabulky
U Továren
U Trojského zámku
U Vinohradské nemocnice
U Vinohradského hřbitova
U Vodárny
U Vozovny
U Výstaviště
U Zličínského hřiště
U Zvonařky
Učňovská
Údolní
Uhelný trh
Újezd
Ukrajinská
ul. Freyova
ul. Milady Horákové
Ústecká
Ústřední
V Celnici
V Cibulkách
V Holešovičkách
V Horkách
V Korytech
V Kuťatech
V Lipách
V Louce
V Olšinách
V Padolíně
V Parku
V Podhoří
V Podzámčí
V Šáreckém údolí
V Třešňovce
V Úvalu
V Úžlabině
V Zápolí
Václavské náměstí
Vačkářova
Vajgarská
Valentova
Vaníčkova
Vášova
Ve Lhotce
Ve Žlíbku
Veleslavínova
Veleslavínská
Velkoborská
Verdunská
Veselská
Vídeňská
Vidlák
Vinohradská
Vinohradská > Votická
Vinořská
Vítězná
Vítězné náměstí
Vladivostocká
Vlastibořská
Vlastina
Vlašská
Vltavská
Vnislavova
Voctářova
Vodárenská
Vodičkova
Vojáčkova
Vokovická
Vosmíkových
Votická
Vrážská
Vrbova
Vršovická
Vršovické náměstí
Všetatská
Vyskočilova
Vysočanská
Vysočanské náměstí
Výstavní
Vyšehradská
Washingtonova
Wassermannova
Weberova
Werichova
Wilsonova
Za Avií
Za Brumlovkou
Za Císařským mlýnem
Za Černým mostem
Za elektrárnou
Za Podjezdem
Za Sokolovnou
Za Strahovem
Za Tratí
Za Ženskými domovy
Záběhlická
Zahradníčkova
Záhřebská
Zakrytá
Zálesí
Zásadská
Závišova
Zbraslavské náměstí
Zdibská
Zelená
Zelený pruh
Zenklova
Zenklova → Na Žertvách
Zhořelecká
Zikova
Zličínská
Žacléřská
Žampionová
Žatecká
Žernosecká
Žitavského
Žitná
Žufanova

Prostějov

Blahoslavova
Čs.armádního sboru
Dolní
Hacarova
Hliníky
Janáčkova
Josefa Lady
Joštovo náměstí
Kojetínská
Konečná
Kostelecká
Kralická
Letecká
Lidická
Mathonova
nám. Padlých hrdinů
Olomoucká
Palackého
Plumlovská
Pražská
Průmyslová
Přemyslovka
Svatoplukova
U Spalovny
U stadionu
Újezd
Za drahou
Západní
Žeranovská
Žitná

Prštice

Hlavní
Ořechovská

Předklášteří

Kmenského
Štěpánovská
Uhrova

Přímětice

Dlouhá
Jevišovická
Křížové náměstí
Větmá

Radostice

Na Návsi
Prostřední
Sokolská

Rájec-Jestřebí

9. května
Jurkova
Sportovní

Ráječko

nám. 1. máje
Osvobození

Rajhrad

Benediktinská
Masarykova
Na aleji
Stará Pošta

Rebešovice

Chrlická

Rosice

Brněnská
II/355
Na Mýtě
Nádražní
Trávníky

Rovno

Akademika Hrushevskoho
Bila
Bohoiavlenska
Danyla Halytskoho
Dubenska
Fabrychna
Gagarina
Hetmana Sahaidachnoho
Kniahyni Olhy
Korolyova
Kotsiubynskoho
Kurchatova
Kyivska
Lyonokombinativska
Makarova
Nebesnoji Sotni
Pryvokzalna ploshcha
Soborna
Stepana Bandery
Vidinska
Київська

Řícmanice

Husova

Sivice

Kousek
Krpile
Stará Silnice

Slavkov u Brna

Československé armády
Čs. armády
Nádražní
Palackého náměstí
Slovákova
U mlýna

Sokolnice

K Nádraží
Na Vilách
Nádraží
Nádražní
Podešvova
Zámecká

Starý Poddvorov

Řádek

Strážnice

Bzenecká
Nádražní

Střelice

Brněnská
Nádražní

Svitavy

5. května
Antonína Slavíčka
Bezručova
Brněnská
Hradební
Jungmannova
Komenského nám.
Kpt. Jaroše
Máchova alej
Malé náměstí
Nádražní
Pivovarská
Školní
U Stadionu
U Tří mostů

Šitbořice

Brněnská

Šlapanice

Brněnská
Evropská
Hlavní
II/430
Jiříkovská
Kalvodova
Kobylnická
Komenského
Lidická
Riegrova
Sušilova
Šlapanická

Šumná

Sokolská

Telnice

D8
II/248
Masarykovo náměstí

Tišnov

Červený mlýn
Janáčkova
Nádražní
U Humpolky

Troubsko

Nová
Ostopovická
U Lednice
Zámecká

Třebíč

Bedřicha Václavka
Benešova
Bráfova třída
Brněnská
Březinova
Cyrilometodějská
Demlova
Družstevní
Hrotovická
Hrotovická-Průmyslová Zóna
Husova
Jelínkova
Jihlavská brána
Karlovo náměstí
Komenského náměstí
Koutkova
Koželužská
Kpt. Jaroše
Manž. Curieových
Marie Majerové
Masarykovo náměstí
Míčova
Modřínová
Nad zámkem
Nádražní
Průmyslová
Purkyňovo náměstí
Račerovická
Rafaelova
Revoluční
Smila Osovského
Sokolská
Spojenců
Sucheinova
Sucheniova
Svatopluka Čecha
Táborská
V. Nezvala
Václavské náměstí
Vaňkovo náměstí
Velkomeziříčská
Vítězslava Nezvala
Vltavínská
Znojemská
Žerotínovo náměstí

Tvarožná

Náves
Rohlenka
Za Humny

Týnec

Hlavní

Újezd u Brna

Komenského
Masarykova
Nádražní
Rychmanovská
Školní
Štefánikova
U Hřiště

Útěchov

Adamovská

Úvaly

5. května
Jiráskova
K Úvalům
náměstí Svobody
Smetanova
U Přeložky

Valtice

Mikulovská
Petra Bezruče
Sobotní

Velké Bílovice

Lipová

Velké Opatovice

Doubí
Jevíčská
Luční
Na Zkratce
Nádražní
Polní
Sokolská
Záhumení

Velké Pavlovice

Brněnská

Veselí nad Moravou

Blatnická
Kollárova
Masarykova třída
Národních mučedníků
Stolařská
Svatoplukova
U Stadionu

Veverská Bítýška

Boční
Dlouhá
Hvozdecká
Masarykovo náměstí
náměstí Na Městečku
náměstí Na Městečku

Vídeň

Alte Donau
Edelsinnstrasse

Viničné Šumice

Vítovická

Vranov

Březina
Kateřinská

Vranov nad Dyjí

8. května

Vysoké Mýto

Českých bratří
Dobrovského
Fibichova
gen. Svatoně
Generála Svatoně
Hradecká
Husova
Jiráskova
Jiřího z Poděbrad
Komenského
náměstí Přemysla Otakara II.
polygon
Pražská
Slunečná
U Stadionu
Voštice
Vraclavská

Vyškov

9. května
Brněnská
Cukrovarská
Dědická
Dukelská
Havlíčkova
Jiřího Wolkera
Komenského
Kostelní
Kroměřížská
Masarykovo náměstí
Nádražní
nám. Čsl. armády
náměstí Čsl. armády
Průmyslová
Purkyňova
Sportovní
Svatopluka Čecha

Zastávka u Brna

Babická
Nádražní

Zbýšov

Masarykova

Zlín

1.Máje
2.května
Anenská
Antonínova
Benešovo nábřeží
Broučkova
Březnická
Březová
Cecilka
Desátá
Díly VI
Divadelní
Dlouhá
Dolní dědina
Dolní konec
Dostihová
Dřevnická
Dvacátá
Filmová
Gahurova
Hasičská
Havlíčkovo nábřeží
Hornomlýnská
Hradská
Hrobická
Hvozdenská
J. A. Bati
Jar. Staši
Jarolímkovo náměstí
K Jaroslavicím
K Luhám
K Majáku
K Pasekám
Kamenec
Kvítková
Lesní Čtvrť I
Lesní Čtvrť II
Louky náves
M. Alše
Malá
Mariánské náměstí
Masarykova
Mladcovská
Mokrá II
Mostní
Na Drahách
Na Gruntech
Na Honech
Na Slanici
Nábřeží
Nábřežní
Nádražní
Náměstí Míru
náměstí Práce
náměstí TGM
Náves
Náves Louky
Návrší
Nerudova
Nová cesta
Okružní
Osvoboditelů
Pančava
Pasecká
Pekárenská
Pionýrů
Pod Šternberkem
Pod Štrenberkem
Podkopná Lhota
Podlesí
Podvesná
Podvesná VI
Podvesná XVII
Potěhníkova
překladiště
Příční
Příkrá
Přílucká
Příluky
Slovenská
Smetanova
Sokolovská
Sokolská
Soudní
Stráže
Středová
Svatopluka Čecha
Šrámkova
Štefánikova
Štípská
Švambovce
Švermova
Tečovská
Tomáše Bati
Trávník
tř. Tomáše Bati
tř.3.května
tř.Tomáše Bati
třída Svobody
Třída Tomáše Bati
U Dřevnice
U Tescomy
U Zimního Stadionu
Vavrečkova
Velíkovská
Vinohrádek
Vizovická
Vodní
Vrchy
Vršava
Za Kapličkou
Zabrání
Zálešná XII
Zámecká
Zarámí
Zelená
Zlín-Kudlov, ul. Švambovce
Zlínská

Znojmo

17. listopadu
28. října
Boženy Němcové
Brněnská
Čermákova
Dlouhá
Dobšická
Dr. Milady Horákové
Dukelských bojovníků
Fráni Kopečka
Hlavní
Horní náměstí
J. Palacha
Jevišovická
Kollárova
Lidická
Mariánské náměstí
Mašovická
Melkusova
MUDr. Jana Janského
nám. Svobody
náměstí Komenského
náměstí Republiky
Oblekovická
Pod tratí
Pontassievská
Pražská
Průmyslová
Rudoleckého
Sokolská
Studentská
Suchohrdelská
Únanovská
Václavské náměstí
Vančurova
Vídeňská
Vídeňská třída
Znojemská

Ždánice

Lovecká
Městečko

Žďár nad Sázavou

Bezručova
Brněnská
Brodská
Dolní
Dvorská
Havlíčkovo náměstí
Chelčického
Jihlavská
Nádražní
Neumannova
Okružní
Strojírenská
Studentská
Sychrova
Žižkova

Želešice

24. dubna

Židlochovice

?
Nádražní
náměstí Míru
Tyršova
DPMB Tramvaje | Vlečné vozy | Trolejbusy | Autobusy | Lodě | Služební vozy | Zkoušené vozy | TMB Tramvaje | Trolejbusy | Autobusy | Ostatní | BVV Tramvaje | Trolejbusy | Autobusy |
Přehledy Dopravci | Města a obce | Ulice | Zastávky | Ostatní místa | Nejpopulárnější fotky | Fotogalerie Vyhledávání | Mapa |
Autoři a aut. práva | Nastavení | Stránky www.bmhd.cz |


Skrýt menu
logo fotogalerie BMHD Fotogalerie Veřejná doprava v Brně a na jižní Moravě
© BMHD 2002 - 2017