Fotografie Pragoimex VarioLF2R.E 1082/II DPMB | Pragoimex VarioLFR.E 1601/II DPMB | Brno-Komín, Kníničská | Fotogalerie BMHD
Dle instalovaných návěstí se tramvaj k přejezdu na Brance blíží takřka bezkolizní předpisovou rychlostí 30 km/h. Ve zbylé části trati se na otevřeném tělese dá uhánět až 50 km/h rychlostí, jelikož je zde opět návěstí ukončena omezená rychlost při vyšších teplotách během letních měsíců. S omezenou rychlostí na pouhých 40 km/h a prodloužením jídní doby je nutné počítat po 22. hodině a v brzkých hodinách, jelikož zde trať vede příliš blízko obytné zástavby a rychlost je zde snížena na základě hygienických zejména hlukových limitů. Na pozadí se nachází i skalnatá vyvýšenina na které se nachází pomník a pohřebiště padlých vojáků Rudé armády při osvobozovacích bojích Brna v roce 1945. K pomníku se dá dojít uličkou Podskalská kolem drobných rodinných domů v levé části snímku a druhou možností je využít uličky s odpovídajícím názvem Ruský vrch z opačné strany kopce.
skrýt mapu
Tato fotografie ještě nemá uložené souřadnice. Můžete nám pomoci tím, že na mapě určíte místo, kde se nachází fotografovaný objekt (prosíme o pokud možno přesné umístění, samozřejmě si můžete mapu přiblížit). Kliknutím na ono místo na mapu se zobrazí značka, kterou je vhodné ještě posunutím upřesnit.
zavřít hlášení chyby