Fotografie Pragoimex VarioLF2R.E 1082/II DPMB | Pragoimex VarioLFR.E 1601/II DPMB | Brno-Komín, Kníničská | Fotogalerie BMHD
Dle instalovaných návěstí se tramvaj k přejezdu na Brance blíží takřka bezkolizní předpisovou rychlostí 30 km/h. Ve zbylé části trati se na otevřeném tělese dá uhánět až 50 km/h rychlostí, jelikož je zde opět návěstí ukončena omezená rychlost při vyšších teplotách během letních měsíců. S omezenou rychlostí na pouhých 40 km/h a prodloužením jídní doby je nutné počítat po 22. hodině a v brzkých hodinách, jelikož zde trať vede příliš blízko obytné zástavby a rychlost je zde snížena na základě hygienických zejména hlukových limitů. Na pozadí se nachází i skalnatá vyvýšenina na které se nachází pomník a pohřebiště padlých vojáků Rudé armády při osvobozovacích bojích Brna v roce 1945. K pomníku se dá dojít uličkou Podskalská kolem drobných rodinných domů v levé části snímku a druhou možností je využít uličky s odpovídajícím názvem Ruský vrch z opačné strany kopce.
skrýt mapu
Tato fotografie ještě nemá uložené souřadnice. Můžete nám pomoci tím, že na mapě určíte místo, kde se nachází fotografovaný objekt (prosíme o pokud možno přesné umístění, samozřejmě si můžete mapu přiblížit). Kliknutím na ono místo na mapu se zobrazí značka, kterou je vhodné ještě posunutím upřesnit.
zavřít hlášení chyby
logo fotogalerie BMHD Veřejná doprava v Brně a na jižní Moravě